Some real OMG ones on this listing from the Sun
FRIDAY JUNE 23
Pyramid Stage
11.30am-12 noon: Junun
12.25-1.15pm: Kate Tempest
1.45-2.45pm: Kris Kristofferson
3.15-4.15pm: Clean Bandit
4.45-5.45pm: Craig David
6.30-7.30pm: The Maccabees
7.55-9.15pm: Elbow
10-11.45pm: Radiohead
Other Stage
12.15-1.20pm: Feeder
1.50-2.45pm: The Coral
3.10-4pm: Cage The Elephant
4.25-5.20pm: Circa Waves
5.50-6.50pm: Liam Gallagher
7.15-8.15pm: Courteeners
8.45-9.45pm: Royal Blood
10.30-11.45pm: Chase and Status
West Holts Stage
12.50-1.50pm: Wyld Stallyns
2.30-3.30pm: Seu Jorge
4-5pm: Samm Henshaw
5.30-6.30pm: Gallant
7-8pm: Anderson .Paak & The Free Nationals
8.30-9.30pm: Blood Orange
10.15-11.45pm: Jamiroquai
John Peel Stage
11-11.40am: Cigarettes After Sex
Noon-12.40pm: Vant
1-1.40pm: Hooton Tennis Club
2.10-3pm: Fat White Family
3.30-4.20pm: DIIV
4.50-5.40pm: James Vincent McMorrow
6.10-7pm: Danny Brown
7.30-8.30pm: Everything Everything
9-10pm: The Hives
10.30-11.45pm: Run the Jewels
Park Stage
11.30am-12.15pm: The Parrots
12.45-1.30pm: The Lemon Twigs
2-3pm: Margo Price
3.30-4.30pm: Shura
5-6pm: Poliça
6.30-7.30pm: Anohni
8-9pm: Mark Lanegan
9.30-10.30pm: Regina Spektor
11pm-12.15am: Orbital
SATURDAY JUNE 24
Pyramid Stage
11-11.45am: Omar Souleyman
12.05-12.50pm: Twin Atlantic
1.15-2.05pm: Laura Marling
2.30-3.30pm: Blossoms
4-5pm: HAIM
5.35-6.45pm: Van Morrison
7.20-8.35pm: Kaiser Chiefs
9.15-11.45pm: Foo Fighters
Other Stage
11.30am-noon: Metric
12.30-1.10pm: Sundara Karma
1.30-2.30pm: Rag’N’Bone Man
3-4pm: The Kills
4.30-5.30pm: Slaves
6-7pm: Metronomy
7.30-8.30pm: Stormzy
9-10pm: Boy Better Know
10.30-11.45pm: Alt-J
West Holts Stage
1-2pm: United Vibrations
2.30-3.30pm: Canalon de Timbiqui
4-5pm: Afriqoui
5.30-6.30pm: Toots and the Maytals
7-8pm: The Avalanches
8.30-9.30pm: Solange
10.15-11.45pm: The Jacksons
John Peel Stage
11-11.30am: Clean Cut Kid
11.50am-12.20pm: Cabbage
12.45-1.25pm: The Wytches
1.50-2.40pm: Spring King
3.10-4.10pm: Tom Chaplin
4.40-5.30pm: The Temper Trap
5.50-6.40pm: Crystal Fighters
7.10-8.10pm: White Lies
8.30-9.45pm: Crystal Castles
10.15-11.45pm: Bonobo
Park Stage
Noon-12.40pm: The Big Moon
1-1.45pm: Whitney
2.10-3pm: Temples
3.30-4.30pm: Preoccupations
5-6pm: Mitski
6.30-7.30pm: Spoon
8-9pm: Local Natives
9.30-10.30pm: Teenage Fanclub
11pm-12.15am: The Jesus and Mary Chain
SUNDAY JUNE 25
Pyramid Stage
11-11.45am: Black Dyke Band
12.15-1pm: Seasick Steve
1.30-2.15pm: Father John Misty
2.45-3.35pm: Barry Gibb
4.20-5.30pm: Diana Ross
6-7pm: Lorde
7.45-9pm: The XX
9.45-11.15pm: Ed Sheeran
Other Stage
11-11.40am: Foy Vance
12.10-1pm: British Sea Power
1.30-2.10pm: Rat Boy
2.40-3.30pm: Grizzly Bear
4-4.50pm:The Shins
5.20-6.20pm: You Me At Six
6.50-7.50pm: London Grammar
8.30-9.30pm: Imagine Dragons
10-11.15pm: Justice
West Holts Stage
12.30-1.30pm: Golden Rules
2-3pm: Rationale
3.30-4.30pm: BadBadNotGood
5-6pm: Netsky
6.30-7.30pm: Empire of the Sun
8-9pm: Royksöpp
9.45-11.15pm: Kraftwerk
John Peel Stage
11-11.30am: Emerging Talent Winner (name TBC)
11.50am-12.30pm: TOY
1-2pm: Thee Oh Sees
2.30-3.30pm: King Gizzard & The Lizard Wizzard
4-5pm: Parquet Courts
5.30-6.30pm: Wiley
7-8pm: Glass Animals
8.30-9.30pm: Warpaint
10-11.15pm: The Flaming Lips
Park Stage
Noon-12.40pm: Sunflower Bean
1-1.45pm: Honeyblood
2.10-2.55pm: Agnes Obel
3.15-4pm: Angel Olsen
4.30-5.30pm: Sleaford Mods
6-7pm: Real Estate
7.30-8.30pm: Of Montreal
9-10.15pm: Fleet Foxes